Установка розеток - основні етапи правильної установки

Декабрь 29, 2019
Любое устройство крыши

Советы экспертов по установке деревянного или фиброцементного сайдинга, в том числе по подготовке наружных стен и планировке сайдинга для монтажа.

Купить кабель витая пара вы можете на сайте интернет магазина по выгодной цене.

Накладной сайдинг, также называемый горизонтальным сайдингом или вагонкой, может быть изготовлен из дерева, фиброцемента, фанеры, ДВП или подобных материалов. Несмотря на разнообразие материалов, методы установки в основном одинаковы, с несколькими вариантами крепежа, соединений и т. Д.

Например, вы устанавливаете волокнисто-цементный сайдинг во многом так же, как деревянный сайдинг, но большинство производителей советуют оставлять зазоры 1/8 дюйма на концах досок для расширения, а затем заделывать зазоры. Всегда следуйте инструкциям производителя.

Большая часть колен сайдинга скошена, это означает, что нижний край толще, чем верхний.

Как следует из названия «круг», верхняя сайдинговая доска лежит над доской под ней на 1-2 дюйма.

На толстых профилях сайдинга гвозди могут быть скрыты, что означает, что они вбиваются в верхнюю часть доски, поэтому они закрываются нижней частью доски над ней. В противном случае гвозди могут быть оставлены открытыми и покрыты краской, и в этом случае они вбиваются в нижнюю часть доски, поэтому они проходят чуть выше верхнего края доски под ними.

Если вы планируете покрасить свой сайдинг, рекомендуется заправить все детали со всех сторон перед их установкой; таким образом, задние стороны также будут защищены от гниения, и доски с меньшей вероятностью будут искривляться или скручиваться. Всегда заливайте обрезанные концы досок перед их установкой.

В некоторых нестандартных установках сайдинг для колен тщательно выточен на внешних углах. Это делает для классического взгляда, но требует очень хороших навыков плотницких работ и досок, которые наверняка не уменьшатся. Метод, обсуждаемый здесь, является более простым и более распространенным - сначала установить угловую накладку, а затем примыкать к ней.

Обов'язковим атрибутом сучасного життя є електрична розетка, але не кожна людина здатна проізветсті установку розетки правильно.

Сучасне життя наповнене різної електротехнікою і для кожного з цих пристроїв необхідна окрема точка для підключення.

Електричні розетки бувають зовнішні і внутрішні. Зовнішні розетки встановлюються в підрозетник, що прикріпляється до стіни, а внутрішні - в спеціально висвердлений в стіновий поверхні, гніздо.

Для проведення таких робіт слід запастися необхідними інструментами: двома викрутками-шліц з шириною жала по 2 і 4 мм, двома викрутками - хрест по 3 і 2 мм в діаметрі, викруткою-індикатором «фаза-нуль» і «розрив ланцюга», кусачками, монтажним ножем, пассатижами, дрилем або перфоратором.

Установка електричної розетки проходить в кілька етапів:

1. Перед тим, як виконувати будь-які роботи з електричною мережею , слід провести відключення електрики. І тільки після цього в стіні висвердлюється отвір за допомогою коронки, закріплюється на дрилі або перфораторі.

2. Розетки внутрішньої установки, як правило встановлюються в стіні в спеціальній коробці - підрозетники. Для цього потрібно висвердлити невеликий отвір в стіні. Висвердлений отвір повинен бути такої глибини, щоб підрозетник повністю переховувався в ньому з невеликим запасом.

3. Далі до коробки підводяться дроти. Якщо дроти короткі, то вони подовжуються, для чого провід зачищається, до нього приєднується додатковий провід і місце з'єднання ізолюється. Готовий подовжений провід пропускається через коробку, яка і встановлюється в стіні.

4. Всі щілини між стіною і коробкою замазують сумішшю піску та цементу в співвідношенні 1: 1 з додаванням невеликої кількості води.

5. Коли цементна замазка підсохне, можна приступати до підключення. Спершу встановлюється внутрішня частина розетки, потім з'єднуються дроти до контактів. Електрична проводка в більшості випадків складається з двох проводів: фазного і нульового. Ці дроти закріплюються на відповідні клеми і прикручуються болтами.

В процесі експлуатації електричні контакти нагріваються і з часом послаблюються. Для профілактики рекомендується один раз на пів року виробляти підтяжку цих болтових з'єднань.

6. Коли установка розетки повністю закінчена, то включається напруга і перевіряється її працездатність.

Якщо ваша електропроводка виконана в трьох дротовому виконанні, тобто є захисний провідник, то в цьому випадку необхідно встановлювати розетки із заземленням. Відрізняється вони від звичайних лише тим, що має не два, а три контакту. Заземлення проводиться для того, щоб захистити людей, які проживають в будинку від ураження електричним струмом. У зв'язку з тим, що кількість електроприладів та їх потужність постійно збільшуються, то нехтувати заземленням не слід.

Найбільш зручне розташування розетки на висоті 100 см від підлоги. Для включення електроприладів не потрібно буде нагинатися, а при митті підлог вода не зможе потрапити на неї.

Рассказать о статье