Садовий обприскувач: що за звір і навіщо він потрібен?

Май 11, 2020

Залежно від робіт, які необхідно провести на ділянці, а також типу роботи насоса, садові обприскувачі поділяються на кілька груп.

Здесь вы сможете найти аккумулятор на опрыскиватель гарантируем высокое качество и низкую цену.

Ручні - стануть в нагоді при роботах в теплиці, з невеликими клумбами або в домашньому зимовому саду; завдяки невеликим габаритам ручні обприскувачі зручно зберігати і використовувати для рослин з ніжними або вибагливими листям.

Помпові розпилювачі - потрібні для обробки більших садових ділянок. Розмір бака в таких моделях варіюється від 3 до 12 літрів, а тиск досягає 4 атмосфер. Мінусом помпових розпилювачів можна назвати «ручну роботу»: для досягнення максимального напору струменя необхідно вручну підкачати насосом повітря, що не завжди зручно під час роботи на ділянці.

Ранцеві - більш габаритні моделі обприскувачів, які стануть в нагоді при роботі на великих ділянках до 50 соток. Обсяг бака таких розпилювачів варіюється від 12 до 20 літрів, а тиск нагнітається не в самому баку з хімікатами, а в насосі, що робить роботу більш безпечною. Але є і недолік: якщо в ранцеві обприскувачі не передбачено зміну положення важеля для нагнітання тиску, то лівшам буде не зручно їм користуватися.

Бензинові обприскувачі - призначені для роботи на промислових ділянках. Їх мотор працює на пальному паливі, потужність якого досягає 5 кінських сил. Ці моделі все стрімкіше застарівають, так як двигуни внутрішнього згоряння завдають шкоди навколишньому середовищу, наплічні моделі важко переносити через велику вагу, а за характеристиками такий розпилювач не багатьом перевершує інші варіанти.

Рассказать о статье