Мішки поліпропіленові типи і особливості

Май 11, 2020

Мішки з поліпропілену - це один з найбільш економічних видів пакувального матеріалу для прибирання сміття. Дуже важливою характеристикою таких мішків стала їх міцність. Такий параметр мішків з поліпропілену робить його найкращим при виборі тари для прибирання будівельного сміття. Мішки для сміття дають можливість вивести великий обсяг сміття, але складеним акуратно (на скільки це можливо), уникаючи того, що це сміття залишиться в вагоні, кузові вантажівки або в іншому виді транспорту, в якому його вивозять. Цього не можна допускати при вивезенні сміття в сипучої або розрідженого формі.

На этом сайте вы сможете купить  мешки полипропиленовые на выгодных условиях и по  доступной цене.

Мішки під будівельне сміття роблять також з тканини, але вони не такі міцні, як мішки з поліпропілену. Мішки для сміття годяться для повторного застосування, якщо вони були виготовлені з поліпропілену. Мішки, виконані з інших матеріалів, наприклад, з тканини, в яких перевозили розріджений або сипучий сміття, не можна застосувати ще раз. Для вивезення будівельного сміття мішки з поліпропілену краще, адже вони більш стійкі до механічного впливу. Наприклад, шматочки цегли і каменю, гострі краєчки металевих конструкцій, можуть пошкодити мішок або зовсім його розірвати. А коли для вивозу будівельного сміття застосовують мішки з поліпропілену, то ймовірність його пошкодження стає набагато нижче.

Мішки 25 кг

Мішки з об'ємом 25 кілограм стали найбільш придатною фасувальною упаковкою під невеликі обсяги сипучих товарів: цукор-піску, круп, бобів, борошна, будівельного матеріалу, що має сипучу форму (пісочок, щебінка з малими фракціями, вапно).

Високої якості пакувальних виробів, серед них особливо відомі мішки з поліпропілену об'ємом 25 кілограм, можна досягти серйозним ставленням до етапів їх виробництва, вимогливістю до якості сировини, застосуванням надійного закордонного обладнання та наявністю висококваліфікованих і досвідчених працівників.

Мішки об'ємом 25 кілограм, які виготовляє «АгроСоюз», дуже міцні, термін експлуатації цих мішків довше, ніж середній час служби аналогічних мішків. Так гарантується збереження товарів, які розфасовані в подібні мішки, але і економляться гроші за рахунок їх багаторазового застосування.

Мішки, обсяг яких дорівнює 25 кілограм, відмінно підходять для торгівлі.

Мішки 10кг і 5кг без ручок

Мішки з поліпропілену об'ємом 5 і 10 кілограм є практичним рішенням для підвищення рівня продажів різного роду товарів.

Великий вибір виробів, а саме десятки найменувань, дозволяє вибрати необхідну продукцію, однак найбільш популярні мішки з поліпропілену об'ємом 5 і 10 кілограм. Ці мішки є оптимальною тарою для зберігання і перевезення невеликих партій сипучих товарів різного призначення.

Високий рівень якості таких мішків є головною конкурентною перевагою нашої фірми і полягає в уважному відборі постачальників і якісної сировини, а ще виготовлення за передовими технологіями.

Мішки поліпропіленові 5 кг

Мішки з поліпропілену об'ємом 5 кілограм виконані з високоякісної поліпропіленової тканини. Термін експлуатації є гідністю мішків з поліпропілену об'ємом 5 кілограм. Такі мішки витримають багаторазові навантаження і розвантаження та надійно захистять товар від попадання на нього води і променів сонця.

Мішки з поліпропілену об'ємом 5 кілограм є відмінним вибором для тих компаній, які працюють в області торгівлі невеликими партіями продукції або продажу цієї продукції в роздріб. Велике число людей віддають перевагу саме таку упаковку, так як вона має оптимальну вагу, зручна при транспортуванні і зберіганні.

Мішки поліпропіленові 10 кг

Найбільш доречно застосовувати для фасування, зберігання і перевезення невеликих і середніх партій товарів (в сипучої формі) мішки з поліпропілену об'ємом 10 кілограм.

Мішки з поліпропілену об'ємом 10 кілограм є міцною, надійною і дешевої тарою, яка підходить для малого і середнього підприємництва.

Крім усього іншого, мішки з поліпропілену об'ємом 10 кілограм застосовуються, щоб фасувати дуже великі партії сипучих товарів, щоб в подальшому продавати їх в роздріб або невеликим оптом.

Мішки під борошно

Мішки з поліпропілену, призначені для борошна, виробляють по ГОСТу 30090-93 і відповідають нормам гігієни. До них додаються сертифікати.

Мішки з поліпропілену об'ємом 50 кілограм є універсальною тарою, яка потрібна для фасування, зберігання, перевезення борошна. Їх термін експлуатації значно довше, ніж паперових або джутових мішків. Мішки для продукції з малою дисперсією речовини і здатністю вбирати воду оснащують вкладишами, що виключають просочування води в мішок.

Найпопулярнішою мішкотари стали мішки з поліпропілену, обсяг яких дорівнює 50 кілограм, розмір яких 55х105 сантиметрів. Вони потрібні для фасування свою руку продукції (борошно, крупи, сіль, комбікорм) і інших товарів (гранули з полімерів або деревини, добрива, будівельні матеріали).

Рассказать о статье