Порад для тих, хто хоче зробити дачі візуально дорожчими

Декабрь 3, 2021

Часто для інтер'єру дачі вибирають покриту прозорим лаком вагонку або просто фарбують стіни у бежевий чи білий колір. Щоб простір виглядав глибше і цікавіше, спробуйте пофарбувати стіни насичені кольори або нанести на них візерунок за допомогою трафарету. Також можна вибрати на кухню кольорову плитку незвичайної форми, а в спальні додати стін фактурності за допомогою молдингів.

Хотите азнообразить интерьер соей дачи, на сайте https://na-dache.pro/ вы найдете хорошие идеи.

Не бійтеся привозити на дачу добротні старі дерев'яні меблі - вони створять відчуття сімейного будинку, в якому живе вже не одне покоління. При цьому не забувайте орієнтуватися на обраний стиль інтер'єру. Якщо ваша дача сучасна, то старі меблі варто оновити. Зніміть наждачним папером старий лак і фарбу, відшліфуйте поверхню та нанесіть нову фарбу. Щоб зробити шафу або випорожнення акцентним елементом, вибирайте яскраві відтінки.

А якщо інтер'єр класичний, досить просто усунути можливі поломки та оновити старий шар лаку.

Щоб інтер'єр вітальні на дачі виглядав елегантно та дорого, підберіть акцентну люстру. Якщо дозволяє висота стель, нехай вона буде об'ємною, помітною на довгому шнурі. Якщо стелі невисокі, просто вибирайте модель цікавої форми в яскравому кольорі.

У дизайнерських інтер'єрах ви завжди знайдете цікаві акценти, у тому числі на стінах. Повторіть цей прийом на своїй дачі. У заміському будинку можна сміливо експериментувати з яскравими кольорами та контрастними шпалерами.

Якісний текстиль задає атмосферу, при цьому він коштує дешевше за меблі або дизайнерський декор. Тому приділіть увагу шторам на дачі - вони оздоблюють яскраве джерело світла і тому завжди привертають увагу. А щоб інтер'єр виглядав дорожче, можна використовувати подвійні штори: тонші прозорі та щільні кольорові.

Не залишайте дачу без аксесуарів, якщо хочете, щоб вона виглядала так, ніби над нею працював дизайнер. Оформіть за допомогою картин та фотографій стіну над диваном у вітальні, привезіть із міста кілька улюблених постерів та фотографій для спальні. При цьому не обмежуйтесь лише житловим простором. Декілька невеликих картин у рамах будуть доречні навіть на кухні та в коридорі.

Рассказать о статье