Бітумна черепиця найбільш поширений вид покрівлі

Декабрь 20, 2019

Сьогодні асортимент покрівельних матеріалів має дуже великий вибір. При цьому серед них особливою популярністю користуються м'які покрівлі, відмінно зарекомендували себе при експлуатації. Їх основою є скловолокно з просоченням модифікованим бітумним складом.

Купить оборудование для магазинов вы можете на сайте https://kamik-group.ru, здесь вы сможете ознакомиться с каталогом и проконсультироваться с менеджером.

Слід зазначити, що м'яка покрівля має переваги і якісними характеристиками, що роблять її застосування дуже зручним для користувачів. Наприклад, даний матеріал не схильний до корозійних впливів і гниття, він відмінно витримує перепади температур в діапазоні від - 45 до +110 градусів, що дозволяє використовувати його в якості покрівельного перекриття у всіх кліматичних зонах. Крім того, такий дах характеризується високим рівнем вологостійкості, шумо- і теплоізоляції. Що стосується дизайнерських рішень, то тут присутня найширше різноманітність форм і кольорів.

Ми можемо виділити такі види м'якої покрівлі - плоска мембранна покрівля, гнучка черепиця і рулонна м'яка покрівля.

В основі виготовлення першої з них лежать полімерні мембрани, що забезпечують покриття високу міцність, надійність і еластичність. Даний матеріал показав високу стійкість до перепадів температур і впливу ультрафіолетових променів, а також характеризується стійкістю до окислення і корозійних впливів. Технологія укладання такого даху має деякі особливості - з'єднання швів здійснюється за допомогою гарячого повітря.

Гнучка бітумна черепиця сьогодні, мабуть, є одним з найбільш поширених видів м'якої покрівлі. Вона має вигляд пластин, які можуть бути різних форм, що імітують різні види покрівельних матеріалів. У зв'язку з цим її також називають штучної покрівлею, покрівельної плиткою або гонтом. Даний матеріал впевнено справляється з опадами, вітровими навантаженнями, володіє відмінними показниками тепло-, волого-і шумоізоляції, і при цьому відрізняється гарним зовнішнім виглядом і широким колірним рішенням.

Рулонний м'яка покрівля виготовляється у вигляді великих полотен, які для зручності транспортування і укладання скручуються в рулони. Відмінною рисою даного матеріалу є те, що його укладання можна здійснювати навіть тоді, коли температура на вулиці - 0 градусів. Максимальний ухил, при якому допустимо його використання, становить 45 градусів.

Рассказать о статье