Приходячи в гості, в більшості випадків спочатку кидається під погляд підлогове покриття. Це говорить про те, що самі господарі намагаються зробити підлогу найпривабливішим. Звичайно, це не означає, що все інше залишається без уваги. У будь-якому випадку Пол - це сама невід'ємна частина в будь-якому будинку, квартирі, і потрібно постаратися, щоб покриття прослужило як можна довше.
На этом сайте вы сможете найти Циклевка паркета под ключ сделаем работу на высоком уровне и по доступной цене.
Якщо у вас паркетна підлога, але вам не подобається, як він виглядає, безумовно, буде правильно його відновити, ніж стелити новий паркет, ламінат або інше підлогове покриття. Якщо у вас новий паркет, то без подальшої його обробки використання вашого статі буде дуже не до вподоби. Після укладання нового паркету необхідно провести його шліфування, даний вид роботи готує паркет до грунтовки, покриття лаком або маслом, тонування.
Найпоширеніший спосіб - циклювання паркету, з використанням сучасного обладнання і матеріалів.
Почну з того, що кожне замовлення індивідуальне. Приходячи на об'єкт, стикаєшся з різними видами паркету. Існує обробка старого паркетної підлоги, покритого лаком, і нового паркету.
Трохи про кожного:
Циклювання СТАРОГО ПАРКЕТА.
Є цінителі і любителі натурального паркету, що не проміняють натуральну деревину, як би вона не виглядала, на лінолеум, ламінат і тому подібні замінники, відносяться до паркету з повагою і викликають майстра його оновити.
Обробка старого, вилежатися роками паркету - трудомісткий процес, тому що раніше часто паркет обробляли стругальними машинами (згадайте фільм «Пригоди Шурика), або обробляли зовсім не за технологією, покривали лаками радянського виробництва, які дуже погано сошліфовивать, тому що при нагріванні від абразиву стають в'язкими і налипають на шкурку.
Циклювання підлоги барабанної машиною.
Спочатку майстер обробляє паркет машиною барабанного типу. Для циклювання можна використовувати різне устаткування, як вітчизняного, так і імпортного виробництва. На зміну вже згаданих стругальних машин (хоча це обладнання до цих пір використовується для робіт, наприклад, в шкільних спортзалах, тому що простий барабанної машиною просто неможливо прибрати перепади і вирівняти підлогу) прийшли машини з абразивними матеріалами.
Ця машина має високу продуктивність і необхідна для того, щоб вирівняти паркет, зняти старий лак, прибрати основні нерівності, вичистити потемнілі плями в тих місцях, де лак стерся і т.д. При цьому етапі з деревини знімається певний шар, тим самим поверхню стає рівною, чистою.
Питання про рівність також дуже важливий, тому що на старих підлогах бувають великі перепади і чисто логічно - щоб дійти до низу (ями) потрібно сошлифовать верх (бугор). Перепади бувають від 0 до 1 см.
Щілини. У радянські часи паркет укладали на лаги і прибивали цвяхами. У «брежневках» кидали прямо на бетон, саджаючи на бітумну мастику. Природно, що через 30-40 років паркет відривається від підстави і часто плашки «гуляють» між собою, скриплять. У багатьох виникає бажання закрити щілини, зашпаклювати. Але: це недоцільно - паркет гуляє, значить і шпаклівки в щілинах не втриматися, вона просто звідти вилетить.
Циклювання паркету проводиться в кілька етапів, від більшого зерна абразиву до дрібного (як правило, циклювання старого паркету починається з 36, рідко з 24, і закінчується 80,100 зерном абразиву). Даний вид паркетних робіт можна проводити від 3 до 5 разів - залежно від товщини робочого шару паркетної плашки.
Циклювання підлоги углошлифовальной машинкою.
Різні види «дрібних шліфувальних робіт» - обробка периметра, кутів, важкодоступних місць проводиться за допомогою дрібного ручного інструменту, до якого подключется великий промисловий пилосос.
Циклювання підлоги шліфувальним праскою для обробки куточків.