Кахельна плитка для кухні

Март 7, 2020

Кахельна плитка - це натуральний матеріал, що містить в своєму складі глину і пісок з різними добавками. Він екологічно чистий і не токсичний і, на відміну від безлічі інших сучасних матеріалів, дозволяє облицьованим поверхонь «дихати». Якщо ви думаєте, чим замінити кахельну плитку на кухні, матеріалів з схожими характеристиками знайдеться небагато.

Мы предлагаем качественную и красивую плитку для дома Atlas Concorde iconic по доступной цене.

Гідності й недоліки

Величезну популярність цей вид обробки придбав завдяки таким властивостям, як:

Вологостійкість і влагонепроницаемость - плитка надійно захищає поверхню, при цьому, не деформуючись і не піддаючись гниттю.

Не вбирає запахи.

Чи не боїться гарячих предметів і хімічних речовин, які використовуються для чищення й вбирання.

Стійка до впливу гарячої пари, розжареного жиру.

Проста в догляді - легко миється як звичайною водою, так і з застосуванням миючих засобів.

Кахельна плитка на кухню не позбавлена і недоліків, але багато хто з них вдається легко нівелювати, використовуючи сучасні методи.

Наприклад, раніше багато хто відмовлявся від укладання плитки на підлогу через її холодної поверхні, але з появою різних систем підігріву підлоги ця проблема отримала рішення.

щё один недолік - поява відколів на поверхні при падінні важких предметів. Їх також можна уникнути, купивши плитку з міцним поверхневим шаром.

Нарешті, не всі ризикнуть укладати плитку своїми руками, так як правильно покласти кахельну плитку на кухні може тільки кваліфікований майстер. А якщо бюджет на ремонт кухні обмежений, то це стає великою проблемою.

Рассказать о статье