Канікули на Кіпрі

Январь 29, 2020

Прекрасний острів Кіпр лежить в Середземному морі, він обдарований сонячним світлом, який гріє острів майже цілий рік, що робить його незабутнім курортом в усі пори року. Щороку острів Афродіти привертає багато відпочиваючих і експатріантів; одні приходять в пошуках приголомшливих пейзажів, неймовірну історію, фантастичною погоди, теплих і гостинних людей і ідилічного кіпрського способу життя.

Здесь вы сможете найти недвижимость на северном кипре большой выбор на выгодных условиях.

На Кіпрі ідеальний клімат: в короткі осінні і зимові місяці температура ніколи не опускається так низько, щоб делікатні фруктові та цитрусові дерева не дали наступний урожай, а влітку температура ніколи не злітає так високо, щоб красиві квіти жасмину і Бугенвіль зів'яли. Оскільки погода на острові вважається корисною для життя, то Кіпр вже давно став островом, улюблений всією сім'єю. Тут не дуже жарко для тих, хто шукає ідеальне місце для виходу на пенсію, і не дуже холодно і не мокро для тих, хто хоче втекти від холодів і жити в теплі.

Кіпр був заселений принаймні протягом останніх 9000 років, і в результаті цього, він має багату історію, культуру і шарм і, звичайно, може похвалитися достатком цікавих історичних місць, замків, фортець та руїн. На Кіпрі так багато цікавого, що відпочиваючі часто повертаються сюди знову, а багато хто вирішує оселитися на якийсь час або назавжди на цьому дивовижному острові.

Студії, квартири, таунхауси і вілли запропоновані тут на будь-який смак, в різних місцях і за різною ціною.

Нерухомість на море або в горах, в комплексах з розвиненою інфраструктурою або відокремлені окремо стоять вілли, що потопають у зелені вічнозелених дерев-вибір за вами.

Завдяки дешевим авіакомпаніям, які тепер обслуговують аеропорти, через Кіпр або Туреччину, потрапити на острів тепер легко і дешево. Тут досить прямих і багатьох стикувальних рейсів в багато країн світу, що робить Кіпр зручним пунктом призначення.

Рассказать о статье