Оздоблення передпокої шпалерами - правила оформлення

Ноябрь 13, 2020

Входячи в квартиру, ми бачимо дизайн прихожей і складаємо думку про всю квартиру і про господарів. Тому варто серйозно підійти до вибору оздоблювальних матеріалів для стін. Крім того, коридор мало захищений від бруду, пилу вулиці. Найбільш ощадливий і популярний варіант - обробка передпокої шпалерами в квартирі. Як грамотно зробити ремонт коридору , щоб було затишно, красиво і радувало довгий час?

На сайте https://golovko.com.ua/kollektory-podali-v-sud-ukraina вы сможете узнать, что делать если коллекторы подали в суд.

Ідеї шпалер для передпокою

Підбираючи шпалери для коридору, пам'ятайте, що передпокій швидко забруднюється від пилу і бруду, що хтось принесе з вулиці домочадці, на стінах з'являються патьоки, плями. Тому необхідно вибрати покриття, які легко миються, мають високу стійкість до стирання і механічних пошкоджень.

Миються

Це паперові шпалери з вологостійким захисним шаром, який дозволяє їх чистити щіткою або губкою. Вони мають невеликий термін експлуатації не більше 10 років, але в прохідному приміщенні вони прослужать ще менше так, як нестійкі до механічних навантажень. Це найдешевший варіант.

Вінілові шпалери

Вони популярні, мають високу стійкість до механічних пошкоджень, до сонячних променів, прекрасно маскують нерівності стін і не дозволяють тріскатися поверхонь. Цю особливість використовують при обклеюванні стін в нових будинках. Міцність покриття пояснюється флізеліновій основою, стійкої до займання і розривів. Можна прикрасити однотонний настінний матеріал спеціальними наклейками, які легко приклеїти і при цьому отримати оригінальний дизайн.

Текстильні шпалери

Це різновид вінілових шпалер. Основою покриття є папір, а зверху накладається тканинні нитки або цілісне полотно: льон, бавовна, джут, шовк. Цей матеріал дуже ефектний. Але якщо коридор виходить в холодний під'їзд або навіть на вулицю, то тканинне покриття швидко потемніє або відклеїться.

Склошпалери

Вони як би спеціально придумані для обробки прихожей . Матеріал добре переносить чистку щіткою і навіть миється з використанням миючих засобів. Його можна перефарбовувати кілька разів, попередньо знявши стару фарбу. Склошпалери дуже стійкі і переносять вплив розчинників. Можна вибрати будь-який колір і навіть намалювати малюнки, орнамент. Звичайно, вартість стеклообоев висока, але це виправдовується тривалим терміном служби.

Рідкі шпалери

Новий матеріал прекрасно підійде для коридору. Він дуже добре маскує всі дефекти і похибки стін, добре лягає на будь-яку поверхню, не тріскається, не рветься, не відпадає. Рідкі шпалери можна пофарбувати за бажанням в будь-який колір і виконати з різною фактурою. Таке настінне покриття не має стиків. За методом нанесення цей матеріал більше схожий на штукатурку. Його легко відремонтувати, замінивши пошкоджений шар на новий.

Залізні шпалери

Вони додадуть приміщенню незвичайний вид. Зверху покриття має найтонший шар фольги, на якій можна зробити красиві візерунки або цікаву структуру. Стіни будуть відливати красивим металевим блиском, що послужить додатковим освітленням кімнати.

Рассказать о статье