Види сучасних покрівельних матеріалів

Декабрь 5, 2019

Види покрівельних матеріалів на будівельному ринку і їх достаток вражають уяву навіть найвитонченіших дизайнерів. Вибір того чи іншого варіанту залежить від багатьох чинників: типу будівлі, смаку замовника, кліматичних особливостей конкретного регіону і багатьох інших нюансів. Дана стаття являє собою короткий огляд декількох видів покрівельних матеріалів.

Здесь есть недорогая недвижимость на северном кипре на выгодных условиях.

шифер

Даний будматеріал представляє собою плити невеликих розмірів, які виробляють з глинистих сланців. Листи кріпляться цвяхами, під капелюшки яких підкладають гумові прокладки. До переваг шиферу можна віднести дешевизну, легкість в розрізанні. До недоліків - крихкість, небезпечність для здоров'я людини, схильність до розвитку грибка і моху. Через відсутність декоративної привабливості зараз використовується тільки при спорудженні маловажних будівель.

Металочерепиця

Листовий матеріал, покритий полімером. Затребуваний в малоповерховому і капітальному будівництві. Володіє особливою фактурою, яка створює враження окремих «черепичек». До плюсів вироби можна віднести: дешевизну, відмінну механічну стійкість і простоту монтажу. До мінусів - погану звукоізоляцію і величезна кількість відходів при монтажі.

натуральна черепиця

Являє собою відформованих глиняну масу після випалу червоно-коричневого відтінку. Матеріал довговічний, термін його служби перевищує 100 років, а самі покрівлі відрізняються особливою красою. Розмір таких плит невеликий (30 × 30 см), а маса кожної приблизно - 2 кг. Переваги вироби - прекрасна звукоізоляція, низький коефіцієнт водопоглинання, різноманітність декору, висока щільність, стійкість до вогню, корозії і перепадів температур. До недоліків натуральної черепиці можна віднести важку вагу і крихкість.

Рассказать о статье