​Ізоляційна стрічка або термозбіжна трубка?

Ноябрь 13, 2022

Ізоляція є практично невід'ємною частиною провідників, забезпечуючи, серед іншого, захист від зминання, обриву і т.д. Ізоляція також часто використовується для маркування провідників за перетином або кількістю жил. Ізоляція також є важливою частиною будь-якого ремонту кабелю, оскільки видалення частини ізоляції (бажано за допомогою спеціального інструменту для зняття ізоляції) має важливе значення для відновлення з'єднання. Як захистити їх від більш глибоких пошкоджень під час ремонту?

Базовим аксесуаром для ремонту кабелів в будь-якій майстерні є ізоляційна стрічка, в більш складних випадках слід використовувати термозбіжні трубки, придбати, які можна за посиланням https://amperok.com.ua/ru/montazhna-produkc%D1%96ja/izostrichka_termozbizhna_trubka/ прямо зараз. На сторінках цього посту ми спробуємо продемонструвати основні відмінності між класичною ізоляційною стрічкою та термозбіжною трубкою? Найбільш прозаїчна - це міцність і естетика. Без сумніву, ізоляційна стрічка є майже в кожному домогосподарстві. Більша популярність ізоляційної стрічки пояснюється її незрівнянно ширшою сферою застосування, оскільки вона корисна не тільки при роботі з проводами, нею можна, наприклад, склеювати або заклеювати різні елементи, не пов'язані з проводами і кабельною проводкою в широкому сенсі.

Наскільки довговічні з'єднання, виконані за допомогою ізоляційної стрічки, і чи будуть вони естетично привабливими? Відповідаючи на це питання, слід зазначити, що в цьому питанні найбільше залежить від професіоналізму людини, яка налагоджує зв'язки. Ізоляційну стрічку можна використовувати без будь-яких допоміжних інструментів, але тоді вона часто впливає на якість з'єднань і, перш за все, на естетику виконання робіт. З цієї причини рекомендується придбати плоскогубці. Термозбіжна трубка підходить для використання тільки на кабелях з певним перетином, тому так важливо правильно її вибрати.

Все частіше можна зустріти термозбіжні трубки з різним коефіцієнтом усадки. Завдяки точній усадці під впливом тепла, цей тип трубок, забезпечує практично ідеальну ізоляцію, що робить його набагато довговічнішим, ніж класична ізоляційна стрічка. А крім того, якщо ви вирішили купити трубки з різним ступенем термозбігання, ви отримуєте надійний спосіб з'єднання кабелів різного перерізу. З точки зору естетики слід зазначити, що такі з'єднання виглядають професійно, що робить їх особливо рекомендованими для видимих або легкодоступних місць.

Обов'язково слід підкреслити, що на практиці одне рішення не витісняє інше, оскільки рівень їх використання різний, а тому слід придбати ізоляційну стрічку з термо трубки 3М та RADPOL і дослідити одне з цих рішень, в залежності від ситуації, що склалася.

Рассказать о статье