Ховаємо труби в туалеті. Три простих способи.

Октябрь 12, 2019
Функциональность прежде всего

Ремонт квартири зазвичай має на увазі в собі не тільки ремонт кімнат, коридору та кухні. Є ще приміщення без яких комфортного проживання не вийде. Що б добитися загального затишку всієї квартири про них забувати не варто. Ви напевно здогадалися, що це ванна кімната і туалет. Про ванну кімнату і суміщений санвузол я писав в інших статтях на цьому сайті. Зараз поговоримо про туалет, в цьому маленькому приміщенні, як правило, знаходяться труби і лічильники, що псують всю картину інтер'єру. Хтось готовий щодня задовольнятися їх видом, але частенько людям це все ж заважає. Труби можна загородити коробом з гіпсокартону або навіть з пластикових панелей, але якщо ви хочете щось більш оригінальне і цікаве, то вирішення цієї проблеми існує. Читайте наш короткометражний матеріал.

Предлагаем вашему вниманию конструкция унитаза подвесного, вы сможете узнать все его плюси и минусы.

Хтось дійсно залишає в туалеті труби відкритими, щоб бачити, яке їх стан, контролювати можливі протікання, отримувати інформацію з лічильників. Зрозуміло, протікання труби найлегше помітити, коли вона нічим не замаскована від вашого погляду. Але, по-перше, треба вчасно міняти труби, вибираючи надійну продукцію, а по-друге, для зняття показань із лічильників робляться спеціальні дверцята. І, нарешті, вам же не пропонується замурувати труби на віки вічні. Сучасні способи маскування труб зручні: у вас як і раніше залишається можливість оперативного доступу до комунікацій в будь-який час.

Отже, ось які сучасні рішення допоможуть вам прибрати з очей геть труби в туалеті:

1. Жалюзі - влагоустойчивая конструкція, яка легко миється, не боїться грибків і плісняви, температурних перепадів, легко монтується, а при потребі так само легко забирається. Якщо жалюзі виявилися довгими, обріжте їх: це можна робити як з полотнами, так і з валом. Легко можна підібрати колір всього інтер'єру туалету.

2. Рулонні штори - вони робляться з таких матеріалів, як поліестер (з бавовною, сатином або віскозою), скловолокно та навіть льон . Дивно, але штори можуть бути прозорими, хоча для туалету краще брати щільні, через які нічого не проглядається. Довгі штори легко коротшають. Вибір різних відтінків просто величезний. Так само монтаж штор не складний і не займає багато часу. Ціна таких штор не висока.

3. Рольставні або сантехнічні жалюзі в туалет. Високоякісна продукція не тільки вдало маскує обридлі труби, але і приховує шум від них. Алюмінієві рольставні робляться на замовлення. Вони надійні, міцні, не бояться корозії. Бруд до них не липне, пил не скупчується, протерти конструкцію можна без особливих зусиль.

Сучасні способи маскування труб в туалеті дають можливість отримати бездоганний інтер'єр навіть в цьому крихітному приміщенні.

Рассказать о статье