Розрахунок кількості матеріалів для ремонту коридору

Август 28, 2019
стоимость крыши под ключ

При ремонті квартири доводиться ремонтувати не тільки ванну кімнату, кухню, зал і спальні, але і коридори. Для цього набувають, зазвичай, плитку тільки для підлоги, а стіни і стелі обклеюють шпалерами. Ці розрахунки не дуже складні, але їх теж треба зробити. У статті розглядається приклад такого розрахунку для придбання плитки в необхідному і достатньому кількості, а також оцінюється її вартість.

Вигідно квитки на поїзд ви можете придбати на нашому сайті.

Для ремонту коридорів потрібно закупівля тільки одного виду плитки - для підлоги. Зниження витрат на придбання плитки досягається шляхом точного визначення необхідної кількості плитки з тим розрахунком, щоб її вистачило на ремонт усіх коридорів в квартирі і не залишилося невикористаних плиток.

При ремонті коридорів в квартирі для підлоги слід вибирати більш товсту плитку і більших лінійних розмірів, яка не є слизькою, але має стійку до стирання поверхню. У порівнянні з лінолеумом, плитка для підлоги служить набагато довше, виглядає красивіше і дуже зручна при проведенні прибирання.

Спочатку треба визначити геометричну форму і розміри коридорів в квартирі. Зазвичай коридори мають Г-подібну форму. Потім проводять відповідні заміри великого і малого плеча Г-образних коридорів з допомогою рулетки. Наприклад, в результаті таких вимірів, будуть отримані наступні дані:

- довжина коридору великого плеча - 3,50 м;

- ширина коридору великого плеча - 1,20 м;

- довжина коридору малого плеча - 2,40 м:

- ширина коридору малого плеча - 0,90 м;

- висота стін в коридорах - 2,40 м;

- довжина і ширина вхідних дверей відповідно 2,00 м і 0,90 м.

У цьому випадку площа підлоги коридору в формі великого плеча літери Г в квадратних метрах (кв.м) складе:

3,50 х 1,2 = 4,20 кв.м.

Площа статі коридору в формі малого плеча літери Г складе:

2,40 х 0,9 = 2,16 кв.м.

Якщо врахувати 10% -й коефіцієнт підрізування плитки, то вийде: для коридору великого плеча літери Г необхідно 4,62 кв.м. плитки, а для коридору малого плеча літери Г - 2,38 кв.м. плитки. Таким чином, всього для обох коридорів, що мають Г-подібну форму, необхідно 7,0 кв.м. плитки.

При ціні плитки для підлоги 450 руб. за кв.м, її вартість для обох коридорів складе 3148 рублів.

Для обклеювання шпалерами стін і стель коридорів Г-подібної форми знадобиться закупівля ще і шпалер. Тому треба визначити площу закуповуваних шпалер.

Спочатку визначають площу стін і стель коридорів за вирахуванням площ прорізів вхідних дверей і внутрішніх дверей:

2,40 х (3,50 х 2 + 2,40 х 2) + 3,50 х 1,20 + 2,40 х 0,90 - 2,00 х 0,90 - 2 х 2,00 х 0,80 = 29,68 кв.м.

Рулон шпалер зазвичай має розміри в м - 0,54 х 10, тобто площа рулону становить 5,4 кв.м. Тоді можна визначити необхідну кількість шпалер: 29,68 / 5,4 = 5,5 штук.

Отже, необхідно придбати 6 рулонів шпалер.

Рассказать о статье