Як вибрати кондиціонер?

Февраль 22, 2021
Ттк. Устройство Мягкой Кровли

Перший крок при виборі кондиціонера - визначитися з типом моделі. Це залежить від ваших потреб і бюджету.

Заказать кондиционер Panasonic на этом сайте вы можете прям сейчас, качество гарантруется.

Підлогові кондиціонери

Такі моделі гарні своєю мобільністю і невеликими розмірами. Їх можна переміщати по всій квартирі, взяти з собою в офіс або на дачу. Особливо зручні вони для тих, хто часто переїжджає і не хоче або не має можливості встановлювати в тимчасовому житлі стаціонарну спліт-систему. Крім того, їм не потрібно складний монтаж - це теж явний плюс. До недоліків можна віднести порівняно високий рівень шуму, так як компресор буде перебувати в кімнаті, а також необхідність самостійно виводити шланг для відведення гарячого повітря, наприклад, в вікно.

Стандартні спліт-системи

Ці кондиціонери складаються із зовнішнього і внутрішнього блоків, відмінно підійдуть для використання як в офісі, так і вдома. Для їх установки знадобиться допомога фахівця, та й при переїзді забрати з собою кондиціонер не вийде, зате подібні моделі ефективно охолоджують повітря, прості в управлінні і, що важливо, тихо працюють через те, що компресор розташований в зовнішньому блоці і винесено за межі кімнати.

Інверторні спліт-системи

Вони є найбільш сучасним і технологічним рішенням. Їх блок управління дозволяє плавно змінювати потужність і ступінь охолодження повітряного потоку в залежності від температури повітря в кімнаті і налаштувань. Якщо звичайні спліт-системи періодично вимикаються, то інверторні працюють постійно, весь час підтримуючи оптимальний температурний режим. Це дозволяє уникати переохолодження і простуд, економить електроенергію і продовжує термін служби самого приладу.

Визначаємося з потужністю і площею приміщення

Від потужності кондиціонера залежить не тільки продуктивність його роботи, але і ціна, тому до цього питання варто підійти серйозно. Мабуть, не варто переплачувати за зайве потужну модель, яка все одно буде працювати упівсили, але при цьому потрібно не потрапити в ситуацію, коли потужності приладу просто не вистачить для охолодження приміщення. Більшість моделей мають середньою потужністю від 2,5 до 3,5 кВт , і зазвичай цього цілком достатньо для кондиціонування повітря в вітальні, де вечорами збирається вся родина.

Однак, вибираючи потужність техніки, варто враховувати цілий ряд параметрів:

площа кімнати, де буде використовуватися кондиціонер;

кількість часто працюють побутових приладів, таких як холодильники або телевізори;

число людей, що звичайно перебувають в приміщенні;

кількість сонячного світла і середню температуру повітря.

Наприклад, для кімнати невеликих розмірів з вихідними на північну сторону вікнами можна вибрати менш потужний кондиціонер, ніж для великого приміщення на сонячній стороні. При цьому основним параметром все ж є метраж.

Рассказать о статье