Особливості та переваги будівництва з металоконструкцій

Декабрь 30, 2019

Популярність конструкцій з металу в будівництві обумовлена багатьма факторами. Серед основних причин можна виділити наступні.

Перейдя по ссылке вы можете ознакомиться с услугами компании, которая занимается изготовлением металлоконструкций и сделать заказ.

Виготовлення та монтаж конструкцій з металу є сучасними високотехнологічними процесами. Відповідно до розробленого проекту металоконструкції виготовляються на заводі і доставляються до місця будівництва в готовому вигляді. Великорозмірні елементи, при цьому, поділяють на відправні марки. Безпосередньо на майданчику будівництва виконується великовузлове складання, що не вимагає значних тимчасових і трудових витрат.

Роботи можуть виконуватися в будь-який час року, так як в технології відсутні мокрі процеси, що залежать від температури навколишнього повітря. Завдяки високій технологічності операцій (зварювання, з'єднання елементів на болтах) вдається значно скоротити загальні терміни виконання монтажних робіт.

Елементи каркаса будівлі з металевих конструкцій мають значно менший перетин ніж, наприклад, із залізобетону. Тому загальна вага каркаса порівняно невеликий, що дозволяє досягти суттєвої економії на пристрої фундаментів і виробництві земляних робіт.

Конструкції з металу мають оптимальне співвідношення міцності і вартісних показників. Широкий спектр марок сталі і можливість точно підбирати необхідну перетин елементів дозволяють реалізовувати в металі найскладніші проектні рішення.

Матеріал екологічний, є можливість його переробки і повторного використання. Сумісність з різними видами покриттів (забарвлення, цинкування, полімери) дозволяє істотно розширити області застосування металу: наприклад, в якості конструкцій резервуарів зберігання питної води і для інших специфічних цілей. Будучи негорючим матеріалом, метал сумісний з вогнезахисними покриттями всіх типів, що дає можливість виконати доведення межі вогнестійкості елементів до необхідних показників.

До недоліків конструкцій з металу відносять їх схильність до корозії. При цьому велика кількість на сучасному ринку будівельних матеріалів антикорозійних систем дозволяє гарантовано захистити конструкції на термін 20 років і вище.

Рассказать о статье