Трафарет для стін, трафарети для декору

Март 31, 2020

Виготовлення трафаретів для стін - відносно новий напрямок в рамках популярної послуги, що встигла зайняти свою нішу на ринку. Сьогодні в інтер'єрного дизайну можна спостерігати новий тренд, згідно з яким шпалери поступаються місцем сучасному декору. Тут значне місце відводиться виконання ексклюзивних малюнків на стінових поверхнях. Для подібних рішень активно застосовуються трафарети для стін і стель із зображенням квітів і геометричних орнаментів.

На этом сайте вы сможете сделать Заказ трафаретов на стену для декора на выгодных условиях.

Залежно від способу нанесення зображення на стіну, розрізняють два види трафаретів - прямий і зворотний.

Прямий трафарет - це основа, на якій вирізається зображення, за рахунок чого дуже просто створювати і тиражувати невеликі малюнки. А зворотний трафарет представлений недоторканим візерунком, між контурами якого вирізується простір під фарбування. Таке рішення дуже зручно для декорування великих площ.

Зворотний трафарет може бути представлений і невеликим візерунком, навколо якого зафарбовується весь простір. Таким чином в тандемі з грамотно підібраними відтінками створюється цікавий ефект підсвічування.

Трафарети для стін виготовляються з різних матеріалів. Все залежить від ваших цілей, характеру покриття поверхонь. Щоб розмножити рисунок невеликих масштабів, можна в якості основи шаблона вибрати пластик. Найбільшим попитом користуються трафарети з ПЕТ, оскільки вони розраховані на багаторазове застосування і чудово очищаються від старої фарби спецрозчинами. Якщо ж потрібно нанесення значних за розміром орнаментів, найкраще зробити вибір на користь самоклеїться плівки. Знову ж таки, необхідно враховувати особливості обраного візерунка, специфіку поверхні.

Гнучкий пластик і плівка дозволяють нанести малюнок на нерівну, закруглену або незграбну поверхню. Трафарети для стін з самоклеючих плівок можуть застосовуватися в поєднанні з твердими трафаретами, виготовленими із пластику, що дозволяє виконати непростий декор на різноманітних поверхнях.

Не меншою популярністю користується виготовлення об'ємних трафаретів для стін. Такий виріб дозволяє якісно перенести тривимірний малюнок за допомогою фактурної штукатурки шаром 1-3 мм, а також моделюють структурних паст. Матеріал для об'ємного трафарету - міцний пластик товщиною не менше 0,5 мм, менша товщина просто не дасть можливість нанести скільки-небудь високий рельєф.

Для складних багатобарвних візерунків використовуються багатошарові трафарети, де шаблони накладаються один на одного по черзі, формуючи в міру нанесення різних відтінків різнобарвне зображення. Такі вироби виготовляються тільки на основі без клейового шару.

Виготовлення трафаретів для стін дозволяє в короткі терміни обзавестися ефективним інструментом для виконання інтер'єрного декору. При цьому від вас не потрібні спеціальні художні навички, а лише акуратність у виконанні нескладної роботи.

Сучасні напрацювання в даній вузькоспеціалізованої сфері дозволяють виготовити трафарет для стін і інших поверхонь будь-якої складності і розмірів. При великих масштабах орнамент може бути розбитий на частини і вирізаний лазерним різом на декількох шаблонах. Більшість компаній, зайнятих у сфері виробництва трафаретів, мають в штаті професійних дизайнерів, які володіють величезним досвідом і різними напрацюваннями. Цей момент дозволяє клієнтам оформляти замовлення на виготовлення трафаретів навіть на етапі, коли концепція до кінця не продумана: з урахуванням ваших вимог і бачення кінцевого результату розробляється шаблон, який затверджується перед виробництвом.

Рассказать о статье