​Види міжкімнатних дверей

Апрель 18, 2020

У продажу тут представлено безліч моделей дверей різного дизайну, виготовлених з практичних і довговічних матеріалів.

Дерев'яні. Вони можуть виготовлятися з натурального масиву або мати каркасна будова: на стійках з соснового бруса закріплена фільонка або листи з МДФ, ДСП і інших деревних матеріалів. Такі конструкції створюють відчуття домашнього тепла і затишку. Для їх обробки використовуються такі матеріали, як натуральний шпон, екошпон, плівка ПВХ.

Металопластикові. Деякий час назад такі конструкції встановлювалися виключно на балконах і лоджіях, але сьогодні вони успішно використовуються для зонування житлового простору. Готові металопластикові міжкімнатні двері коштують недорого і при цьому відрізняються довговічністю, міцністю і винятковою стійкістю до негативних впливів: перепадів температур і вологості, механічних пошкоджень, деформації.

Додаткова комплектація

Дверні коробки

Дверні коробки встановлюються в отвір. На саму конструкцію навішують стулки, а проміжки між стіною і стійками закривають за допомогою лиштв. Дверна коробка, як правило, виготовляється з того ж матеріалу, що і сама міжкімнатні двері. Перетин стійок може бути стандартним прямокутним або фігурним, наприклад, напівкруглим.

Лиштви

Лиштви - декоративні планки, які встановлюються навколо дверного полотна, щоб закрити зазори між дверною коробкою і косяками стін. Стандартна товщина - 8-10 мм, а ширина - 70 мм. Лиштви грають важливу роль в оформленні двері, тому вони виготовляються в різних формах. У нашому каталозі представлені прямокутні і напівкруглі лиштви.

Добори

Іноді буває так, що стіна прорізу товщі, ніж у стійки коробки. У таких випадках для недорогий двері потрібно так званий добір. Він являє собою просту плоску дошку стандартної ширини з крайкою і без або з телескопічної конструкцією, щоб з'єднувати окремі планки. Добори і їх кількість вибирають під монтаж конкретного виробу.

Фурнітура

Функціональність міжкімнатних дверей багато в чому залежить від грамотно підібраної фурнітури. Великий вибір ручок різних форм і забарвлень дозволить підібрати оптимальний варіант для будь-якої конструкції і моделі. У каталозі представлена фурнітура зі сплавів алюмінію, цинку і міді. На вибір доступно безліч елегантних дизайнів і кольорів ручок.

Як вибрати готову міжкімнатні двері?

При підборі цих конструкцій необхідно звертати увагу на такі моменти:

  • дизайн і стиль;
  • зносостійкість, вологостійкість і практичність основного матеріалу і декоративного оздоблення;
  • наявність ущільнювача, герметичність притвору;
  • наявність утеплювача в каркасних конструкціях;
  • тип замикаючого механізму;
  • вид полотна: глухе або засклене;
  • кількість стулок, спосіб їх відкривання і ін.

У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент моделей, серед яких ви зможете знайти варіант з оптимальним набором характеристик.

Рассказать о статье