Як вибрати пиломатеріали?

Сентябрь 25, 2020
Na-dannom-foto-pokazana

Традиційно брус грає роль стінового матеріалу для приватних будинків. При підборі та купівлі бруса слід звертати увагу на три моменти: якість просушування, умови зберігання і розмір перетину. Очевидно, що брус не повинен бути вологим і відвологлі. Інакше доведеться витратити час на його просушування, перш ніж приступити до будівельних робіт. А ось з перетином все не так очевидно.

На сайте https://brus4you.ru/ вы можете купить качественный пиломатериал по выгодной цене.

Оптимальний варіант перетину бруса: 150х150 мм. Якщо житло передбачається використовувати в зимову пору року, то слід придбати утеплювач в комплекті з пиломатеріалом. Це буде менш затратно, ніж будівництво з бруса з товстим перетином. Брус 100х100 мм використовується для зведення шпонованих дверних блоків, лаг, каркаса для покрівлі. А також підходить для внутрішнього оздоблення стін гіпсокартоном. Товсте перетин 200х200 мм використовується при зведенні добротних несучих стін.

Вибираємо обрізну дошку

Обрізна дошка може знайти застосування в опалубці або на видному місці. Для чорнових робіт підійде пиломатеріал мінімальної товщини - 25 мм. А довжина і ширина залежать від певного завдання. Якість матеріалу тут грає не саму істотну роль.

Якщо ж ви вибираєте обрізну дошку для того, щоб розмістити її на видному місці, то слід ретельніше підійти до вибору. Відмовтеся від покупки, якщо:

На дошці є кора, уникнула очищення - обзол.

Є фрагменти, що відшаровуються, відколи, тріщини сліди цвілі або гнилі.

Дошка деформована або перекошена.

Помітний дивний відтінок: чорний, червоний або синій.

Довжина, ширина і товщина обрізної дошки для кожного завдання регламентуються СНиП та визначаються на етапі проектування.

вибираємо евровагонку

Євровагонка - економічний і простий в обробці тип пиломатеріалів. Вона виготовляється з хвойних і з листяних порід деревини. І ділиться на класи в залежності від якості дерева, розміру і типу профілю. «Екстра-клас» відрізняється бездоганною якістю: ідеальна структура, ніяких відколів і тріщин, мінімум сучків і кишень. Клас «В» допускає наявність незначних травм і контрастних плям. Клас «С» характеризується більш істотними недоліками. При обробці житлових приміщень найкраще використовувати евровагонку «екстра-класу». Балкони, лоджії і господарські приміщення допускають використання матеріалу класом нижче.

Уважно підходите до вибору пиломатеріалів. І для вірності проконсультуйтеся з фахівцями і СНиПом перед покупкою.

Рассказать о статье