Зимовий сад - вічне літо

Сентябрь 4, 2019
Крыша катепал фото

Всього десять років тому зимові сади можна було побачити лише в санаторіях або в палацах культури, іноді в дорогих готелях і кінотеатрах. Зараз маленький куточок природи прагне завести собі кожен. Хтось виділяє цілу кімнату в квартирі, деякі засаджують різноманітними рослинами балкон. Але деякі виділяють для зимового саду дуже великі площі, десятки квадратних метрів.

В Одессе вы сможете заказать ландшафтный дизайн https://odessa.uhod.ua/ очень много интересных идей по выгодной цене.

Кожна людина так влаштована, що йому завжди хочеться протистояти природі. Чому не ростуть дерева і квіти взимку? А у мене в зимовому саду виростуть. Чому в нашій країні не ростуть апельсини? У мене все вийде, і вже через рік виростуть прекрасні плоди. Ось так людина вирощує прекрасні рослини у себе вдома. У домашньому куточку завжди цвітуть квіти, завжди свіжі зелені листочки, завжди літо. Також будинку намагаються вирощувати різноманітні екзотичні фрукти.

А взагалі вперше зимові сади з'явилися у багатьох людей в ін. Римі. Але сама конструкція зимового саду прийшла в світ з Англії. На початку дев'ятнадцятого століття багаті англійці почали споруджувати величезні кімнати, повністю засклені. У цих кімнатах завжди росли квіти і дерева, люди насолоджувалися вічним літом. У Росії оранжереї з'явилися ще за царя М. Романові. Вони розташовувалися на дахах багатьох будинків і в закритих приміщеннях у багатьох людей. У подібних оранжереях росли найпрекрасніші рослини, співали райські пташки, стояли фонтани і зручні куточки з диванчиками для відпочинку і столиками для приємного чаювання.

І раніше, і в теперішній час зимові сади розташовуються в окремій великій кімнаті, яка прилаштовується до будинку і є повністю заскленої. Зимовий сад дізайнКрасівая зелена кімната для гостей, де завжди літо. Перш ніж починати конструювати зимовий сад, потрібно визначитися з тією сумою, яку ви плануєте витратити. А також в голові повинен бути план конкретних дій. Якщо рішення випало на величезну засклену кімнату у вигляді прибудови саду, то це буде дорожче. Так як оранжерея містить в собі кілька функцій: і вітальня, і вирощування екзотичних рослин, і невеликий коридорчик між основною частиною будинку і вулицею.

Існує три види зимових садів. У першому нормальна кімнатна температура з хорошою вологістю. Це та ж кімната в квартирі, але з дещо іншим, незвичайним інтер'єром. Другий варіант має більш низьку температуру, приблизно градусів 15 взимку, а влітку підтримується висока вологість, особливо в спеку. Такий зимовий сад являє собою деякий вид тераси. І жити там можна тільки влітку. Є ще один вид саду. Це по-справжньому зимовий сад, в якому взимку температура повітря не піднімається вище десяти градусів. Зате рослини відпочивають і прекрасно себе почувають.

Рассказать о статье