Особливості молокоохолоджувача закритого і відкритого типу

Сентябрь 20, 2019
стоимость крыши под ключ

Молочні танкери закритого типу - це установки, що мають високий ступінь герметичності, а також надійну теплоізоляцію і автоматику. Такі установки мають спеціальні мішалки, які виключають зниження якості молочної продукції при її охолодженні, і виключають намерзання до стінок резервуара за рахунок рівномірного охолодження продукції по всьому об'єму молокоохолоджувач. Обладнання оснащується автоматичними системами мийки, які дозволяють промивати внутрішню поверхню спеціальними розчинами в автоматичному режимі. У молочних танках закритого типу з прямою системою охолодження молока, компресорний холодильний пристрій пов'язаний трубками з випарником, який знаходиться в стінках ємності танка молокоохолоджувача, в якій знаходиться молоко . Холодоагент ( фреон ) забезпечує охолодження стінок ємності, які охолоджують продукт.

Вы можете Купить танк охладитель для молока от производителяпо очень выгодной цене.

Охолодження в молокоохолоджувачі відбувається наступним чином - холодильний агрегат направляє рідкий холодоагент у випарник (холодоагенту у випарник подається насосом), в якому холодоагент нагрівається. Даний процес забезпечує охолодження стінок ємності, від яких охолоджується продукція в ємності установки. Охолодження таким чином забезпечує досягнення молочною продукцією заданої температури ( +4 градуси ). При зміні температури відбувається автоматичне включення в роботу охолоджувальної установки.

Танки-охолоджувачі молока нашого підприємства при необхідності оснащуються генераторами льоду, які забезпечують швидке зниження температури сировини в процесі його надходження в резервуар за принципом теплообмінника (пластинчастий або трубчастий). Таке обладнання необхідно в місцях з високою температурою. Танк для охолодження молока призначений для пониження температури необхідного обсягу продукту, вибір здійснюється, виходячи з вимог підприємства. Молокоохладитель - це необхідне для тваринницьких ферм і для всіх підприємств молочної промисловості обладнання, яке забезпечує зниження температури продукції та забезпечує її зберігання необхідний час.

Рассказать о статье