Вибір змішувачів

Октябрь 6, 2019
Виды скатных крыш

Два в одному

Одноважільний змішувач на сьогоднішній день є найбільш популярним змішувачем. Даний змішувач оснащений одним важелем для регулювань всіх позицій: за допомогою поворотів вліво-вправо можна змінювати температуру води, а завдяки переміщенню вгору-вниз відбувається регулювання тиску. У такому типі змішувачів запірний механізм буває 2-х видів: з картриджем кульовим або керамічним. Картридж кульовий в експлуатації вважають найбільш надійним, а при його несправності ремонт буде недорогим. Керамічний картридж в ремонті недешевий і потребує обов'язкового монтажі на труби фільтрації та очищення води. Перевага змішувача одноважільного полягає в легкості і простоті управління, надійності механізму, економія досягається завдяки миттєвому включенню / вимикання води необхідної температури і напору.

Отличного качества сантехника Volle, прослужит долгие годі.

Змішувачі

У змішувачі ДВОХВЕНТИЛЬНІ потоки холодної та гарячої води регулюються за допомогою окремих вентилів, а її змішування здійснюється в носику-зливі. У змішувачах недорогих, як правило, монтаж кран-букса проводиться з прокладкою з гуми. Істотним недоліком аналогічних моделей є швидкий знос прокладок з гуми в запірному обладнанні, а також можливість пошкодження в ньому будь-яких інших елементів. З цієї причини більш дорозі моделі оснащені керамічними пластинами, у яких і термін служби довше, а схильність до зносу найменша. Пристрої двовентильні в основному монтують в місцях, де існує необхідність або в гарячій або в холодній воді. Очевидним плюсом подібного виду змішувача є невисока його вартість і простота в роботі. Крім цього змішувачі двохвентильні просто ідеальні для кухонь і ванних кімнат,

Механізм чутливий

Сенсорний змішувач в своїй «начинці» має датчик, який вловлює інфрачервоне випромінювання. Водо-подача здійснюється в момент попадання в його зону рук, або будь-яких інших предметів, а при відсутності руху і водо-подача автоматично припиняється. Важливо знати - недорогі моделі не обладнані змішує клапаном і регулятором температури, тому вони найбільш актуальні для води попередньо змішаної або тільки для холодної. Найбільш дорогі моделі можуть самі змішувати воду. Деякі моделі змішувачів для зручності прибирання оснащені функцією відключення датчика на певний час. Плюси у таких типів пристроїв очевидні, оскільки вони сприяють економії води, гігієнічні у використанні, а також вони компактні. Але вони актуальні лише для раковин у ванній або для біде, але ось в кухні або для прийняття ванни вони недоцільні.

Ознака майстерності - сталість

меситель термостатичний оснащений двома регуляторами: один для управління температури води, другий для управління напору. Терморегулятор встановлюють на певну шкалу, завдяки чому при включенні змішувач кожен раз видає воду, що має постійну температуру, і немає необхідності при кожному включенні ловити її, як це трапляється з змішувачем одноважільним або двохвентильні. Такий режим дає суттєву економію водоспоживання. Слід також зазначити, що під час експлуатації змішувача термостатичного задана температура завжди буде залишатися постійної, навіть якщо в змішувальній системі водопостачання буде раптове зниження тиск - він сам «займеться» регулюванням співвідношення холодної та гарячої, зміни піддасться лише загальний натиск, а вмонтований обмежувач температури запобіжить можливість раптового опіку шкіри. Управління подібним пристроєм може бути і механічне, і електронне. Останній варіант управління змішувачем здійснюється завдяки оснащенню дисплеєм, який відображає температуру води, і на ньому є кнопки, що замінюють звичайні регулятори.

Ніагарський водоспад

Змішувачі каскадні - це порівняно новий вид пристроїв. Такі змішувачі заслужили особливе до себе увагу. Назва змішувачі каскадні отримали внаслідок зливу води по типу водоспаду -стремітельним і широким потоком. Форма ізлівов може бути будь-яка: кругла, овальна, прямокутна або виконана у вигляді неглибокої чаші виготовленої зі скла. Підводка широкого перетину дозволяє змішувача каскадному видавати більший в порівнянні з іншими змішувачами обсяг води.

Внаслідок цього їх часто монтують на бортах ванни, а тому наповнюється ванна таким «водоспадом» протягом декількох хвилин. Змішувачі каскадні несуть на собі дві функції - практичну і естетичну. Такі пристрої приваблюють своєю незвичайною формою і привносять певний стиль і, зрозуміло, настрій, а також надають власникам можливість насолоджуватися видом власного водоспаду в своїй ванній кімнаті.

Рассказать о статье