Особливості та переваги покрівлі з профнастилу

Ноябрь 26, 2019
Какие виды кровли для крыши

Профнастил - це листи металу, які при обробці піддаються профілізації. В результаті виходить будівельний і облицювальний матеріал з поліпшеними експлуатаційними характеристиками, який може використовуватися для зведення самих різних конструкцій.

Хвилеподібна або трапецієвидна форма профільованих листів створює додаткові ребра жорсткості. Спеціальне полімерне покриття стали, яка найчастіше використовується вже оцинкованої, дозволяє профнастилу бути стійким до корозії і глушити звук під час дощу. Це робить профлисти відмінним матеріалом для покрівлі.

Купить дедик программа, которая поможет вашему сайту работать намного лучше, а продажи станут еще больше.

Переваги покрівлі з профнастилу і етапи її монтажу

Сьогодні покрівля з профнастилу стала одним з найпопулярніших варіантів для приватного та комерційного будівництва. Його застосування дозволяє значно заощадити кошти, а також знизити вартість монтажних робіт. Останні займають менше часу, ніж у випадку використання інших матеріалів. Приблизна схема побудови такого даху виглядає наступним чином:

установка крокв;

облаштування тепло- і гідроізоляційного шару;

монтаж обрешітки;

установка профільованих листів стали на поверхню покрівлі.

Для останнього пункту рекомендується застосовувати саморізи або спеціальні покрівельні цвяхи. Дуже важливо, щоб вони володіли антикорозійними характеристиками, інакше саморізи або цвяхи можуть стати вогнищами корозії і руйнування на полімерній поверхні покрівлі.

Одним з основних переваг профнастилу є його мала вага. Завдяки йому для даху вже не потрібна занадто міцна несуча конструкція, яка зажадає значних витрат на матеріали і монтаж. До цього слід додати довговічність профільованих листів з полімерним покриттям, їх відмінний зовнішній вигляд і різноманітність кольорів.

Кілька корисних порад

Багато з тих, хто вирішив встановлювати покрівлю в СПб або іншому місті саме з профлистов, стикаються з питанням: виконувати ці роботи самостійно або найняти для них фахівців? Природно, другий варіант завжди є надійнішим. Він може зажадати великих фінансових витрат, але зате заощадить вам час і нерви. Якщо ж ви все-таки вирішили взятися за монтаж покрівлі з профлистов самостійно, рекомендуємо вам скористатися кількома корисними порадами:

краще використовувати максимально допустиму кількість саморізів або профільних цвяхів - це дозволить зробити покрівлю максимально надійною;

в ідеалі відстань від коника до краю одного ската даху має бути рівним 12 м. В іншому випадку вам буде потрібно кілька листів профнастилу, які укладаються внахлест;

до обрешітки профнастил кріпиться тільки там, де його «хвиля» щільно прилягає до дошки;

мінімальний кут ската для такого даху повинен бути рівний 20 °;

для даху найкраще вибирати спеціальний, покрівельний варіант профнастилу.

Ціна даху з профнастилу

Якщо ви вирішили купити покрівлю з профнастилу в Петербурзі або іншому мегаполісі РФ, будьте впевнені, що віддаєте перевагу одному з найбільш економних варіантів їй покриття. Середня ціна одного квадратного сантиметра такої покрівлі обійдеться вам в 230 руб. При розрахунку загальної вартості в суму слід включити монтаж кроквяної системи (приблизно 2450 руб. За кв. М.), Роботи по гідро- і пароізоляції (близько 60 руб.), Установку обрешітки (100-150 руб.) І т.д.

Усе-таки цей варіант покрівлі вважається сьогодні найбільш економним в порівнянні з іншими. Він дозволяє звести дах з відмінними експлуатаційними та естетичними характеристиками.

Рассказать о статье